Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü Taban Puanları | 2 Yıllık Üniversite Puanları 2013

2012 Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü Taban Puanlarını, 2 yıllık ön lisans meslek yüksek okullarının kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu 2 yıllık üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile 2 yıllık üniversite tercihi yaparken; 2011 Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not: Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

2 Yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulları Puanlar Tablosu:

Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü 2 Yıllık Ön lisans Puanları Listesi
Bölüm ÜNİVERSİTESİ Y.Okul P.Tür Kon Taban P.
Yapı Yalıtım Teknolojisi KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Hereke Ömer İsmet Uzunyol M.Y.O. YGS-1 45 165.636
Yapı Yalıtım Teknolojisi SELÇUK ÜNİVERSİTESİ(KONYA) Teknik Bilimler Meslek Y.O. YGS-1 30 191.647

2012 Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü Taban Puanları, Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü Puanları, Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü Başarı Sırası, Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü Olan Üniversiteler, Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü 2 yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulu Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü 2 Yıllık Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü YGS Puanları, Yapı Yalıtım Teknolojisi Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.