Takı Tasarımı Bölümü Taban Puanları

Takı Tasarımı Bölümü Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Takı Tasarımı Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not:Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Puanlar Tablosu:

 

Takı Tasarımı Bölümü Puanları Listesi
Bölüm Üni.Adı Fak/Y.O. P.Tür Kon Taban Tavan
Takı Tasarımı Marmara Üniversitesi Takı Teknolojisi ve Tasarımı YO YGS-5 31 356.422 428.125

2011 2012 Takı Tasarımı Bölümü Taban Puanları, Takı Tasarımı Bölümü Puanları, Takı Tasarımı Bölümü Başarı Sırası, Takı Tasarımı Bölümü Olan Üniversiteler, Takı Tasarımı Bölümü Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Takı Tasarımı Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Takı Tasarımı Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Takı Tasarımı Bölümü Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Takı Tasarımı Bölümü YGS Puanları, Takı Tasarımı Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.