SUZUKI Maruti 800 DX | Nasıl Bir Araba Teknik Özellikleri

nasıl bir araba teknik özellikleriSUZUKI Maruti 800 DX almak isteyen veya teknik özelliklerini merak edenler için bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk. SUZUKI Maruti 800 DX nasıl bir araba diye sormak isteyenler; buradaki teknik detayları inceleyebilir ve alt kısımdaki kullanıcı yorumlarından gerekli bilgileri alabilirler.

SUZUKI Maruti 800 DX modelinin yakıt tüketimini, motor gücü kaç beygir olduğunu, şanzıman özelliklerini kaç vites olduğunu, 0-100 km hızlanma süresini, motorunun kaç silindir olduğunu, tekerlek ölçülerini ve net ağırlığını aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

SUZUKI Maruti 800 DX almayı düşünen kişilere ön bilgi vermek amacıyla eklenmiş bu yazıda gerekli bilgileri alabilirsiniz.
Aşağıdaki yorumlar kısmından aklınıza takılan soru işaretlerini ekleyebilir diğer SUZUKI Maruti 800 DX kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.

SUZUKI Maruti 800 DX Teknik Özellikleri

Genel Bakış

Model
Maruti 800 DX
Kasa Tipi
Hatchback/55 Kapı
Yakıt Tüketimi (Şehiriçi / Şehirdışı)
Motor Gücü (hp)
39 hp
Şanzıman
Manuel 4 VitesÖnden Çekiş
0-100 Hızlanma (KM)

Teknik Özellikler

Araç Tipi
Binek Araç A Segmenti
Üretim Yılı (İlk / Son)
1993 / 1996
Koltuk Sayısı
5 Koltuk

Motor

Motor Hacmi
796 cc
Motor Gücü (kw)
29 kw
Maksimum Güç
Maksimum Tork
Yakıt Türü
Benzinli
Katalizör
Katalizörsüz
Net Ağırlık
830 kg
Taşıma Kapasitesi
420 kg
Silindir Sayısı
3

Ölçüler

Uzunluk
Genişlik
Yükseklik
Bagaj Kapasitesi

Yakıt Kapasitesi

Yakıt Tankı Hacmi
35 lt
Oktan

Yakıt Tüketimi

Ortalama Yakıt Tüketim
90 km ile yakit tuketimi
120 km ile yakit tuketimi

Tekerlekler

Tekerlek Ölçüleri

Performans

Azami Sürat
Aracın Torku
Sudan Geçiş Yüksekliği
Aracın Yerden Yüksekliği

Araçla ilgili soru sormak ve bilgi vermek için aşağıdan yorum bırakabilirsiniz. Yorum için tıklayın…

MUTLAKA ARAÇLA İLGİLİ SORU VE YORUMLARINI BIRAKIN Kİ ALACAK ARKADAŞLARDA BİLGİLENSİN.
Konu ile ilgili aramalar sorgular: SUZUKI Maruti 800 DX nasıl bir arabadır alınır mı, SUZUKI Maruti 800 DX kullananlar yorumları, SUZUKI Maruti 800 DX özellikleri nelerdir, SUZUKI Maruti 800 DX sağlam arabamı, SUZUKI Maruti 800 DX arıza yaparmı, SUZUKI Maruti 800 DX yedek parça fiyatları ne kadar, parçaları pahalı mı, SUZUKI Maruti 800 DX hangi arabayı alsam, takas olurmu, hangi arabayla takas yapılır, çabuk satılırmı, satmak kolaymı zormu, SUZUKI Maruti 800 DX 2.eli nasıl gider, 2. el fiyatları ne kadar, hava yastığı varmı, abs varmı, kazaları, klima varmı, yedek parçaları nereden alınır, ucuz SUZUKI Maruti 800 DX, SUZUKI Maruti 800 DX benzinlimi dizelmi, benzinde ne kadar yakar, lpgde ne kadar yakar, Tüp ne kadar yakar, tüp takılırmı, tüpte ne kadar yakıyor, SUZUKI Maruti 800 DX vergisi ne kadar, ne kadar vergi ödenir, plaka ücreti ne kadar, piyasası ne kadar kaç para, kronik arızaları nelerdir, alırken neye bakılır, ne dikkat edilmeli

Not: Bu makalenin tüm hakları saklıdır. İhlali halinde yasal işlemler kullanılacaktır…

One thought on “SUZUKI Maruti 800 DX | Nasıl Bir Araba Teknik Özellikleri

  • 18 Eylül 2014 tarihinde, saat 00:59
    Permalink

    slm..2001 maruti sahibiyim..aracım subop ayarı tutmuyor..üç dört gün kız gibi çalışıyor sonra gürültülü ve yüksek devirde calışıyor nedeni ne olabilir..ikincisi..sabahları marsa bastıgımda arac gazı alıyo ama sanki hiç deviri yokmuş gibi sallanıyo motor ve gaza basıyorum almıyo istop ediyo ve patlıyo önden..ısınıncaya kadar pat pat pat yapıyo..nedeni ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir