Sulama Teknolojisi Bölümü Taban Puanları | 2 Yıllık Üniversite Puanları

Sulama Teknolojisi Bölümü Taban Puanlarını, 2 yıllık ön lisans meslek yüksek okullarının kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu 2 yıllık üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile 2 yıllık üniversite tercihi yaparken; 2011 Sulama Teknolojisi Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not: Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

2 Yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulları Puanlar Tablosu:

Sulama Teknolojisi Bölümü 2 Yıllık Ön lisans Puanları Listesi
Bölüm ÜNİVERSİTESİ Y.Okul P.Tür Kon Taban P.
Sulama Teknolojisi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Ormancılık M.Y.O. YGS-2 30 217.966
Sulama Teknolojisi MUĞLA ÜNİVERSİTESİ Dalaman M.Y.O. YGS-2 30 160.595

2012 Sulama Teknolojisi Bölümü Taban Puanları, Sulama Teknolojisi Bölümü Puanları, Sulama Teknolojisi Bölümü Başarı Sırası, Sulama Teknolojisi Bölümü Olan Üniversiteler, Sulama Teknolojisi Bölümü 2 yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulu Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Sulama Teknolojisi Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Sulama Teknolojisi Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Sulama Teknolojisi Bölümü 2 Yıllık Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Sulama Teknolojisi Bölümü YGS Puanları, Sulama Teknolojisi Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.