Su İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Su İsminin Anlamı ve manası nedir, Su Adının anlamı, Bebeğe Su ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıSu İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Su ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Su adının anlamı:

Rengi, kokusu ve tadı olmayan, saydam, sıvı madde

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Su İsminin Anlamı, Çocuğa Su İsmi verilir mi, Bebeğe Su ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Su adı ne anlama gelir, Su ismi Bebeğe hangi isim verilir, Su kız ismi mi erkek ismi mi?

Su İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları” için 3 yorum

 • 14 Mayıs 2013 tarihinde, saat 23:42
  Permalink

  cok uzuldum bu yoruma ben de kizima didem su Ismini koydum gozumun nuru su gibi Aziz olsun diye yazik ya yoruma cok uzuldum simdi

 • 09 Mayıs 2013 tarihinde, saat 10:08
  Permalink

  BENCEDE HAKLISINIZ SUSUZ OLMAZ TABİKİDE BENDE KIZIMA SU İSMİNİ KOYACAĞIM

 • 26 Şubat 2013 tarihinde, saat 21:07
  Permalink

  SU İSMİNİ BEN KIZIMA İNSANIN İHTİYAC DUYDUGU VE ONSUZ OLAMADIGI VE YASAYAMAGIGI BİR İSİM SU DDİM Dİ KÖTÜMÜ ETTİM BÜYÜKLRİMİZ SU GİBİ AZİZ OL DERDİ SAYDAM KOKUSU VE TADI OLMAYAN BİRİ DEĞİL BENCE İHTİYAÇ DUYULAN ÖNEMLİ BİİR SEY OL ANLAMINDADIR SEVMEDİM BU YORUMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.