Sen Anlat Karadeniz Dizisi ne zaman başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz dizisi meraklıları için yayına başlayacağı tarih ve ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgiler bu yazımızda.

Birçok kişinin merakla beklediği hayranları tarafından sürekli takip edilen Sen Anlat Karadeniz  dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Bilindiği gibi diziler sezon sonu tatil gibi nedenlerle sezon sonu yapar ve belli bir tarihten sonra yeni fragmanı ile geri döner. Hayranları ise sabırsızlıkla bekler.

Birçok hayran kitlesi olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için geri sayım başladı. Yeni fragmanı ile tüm hayranlarının merakla beklediği dizinin yeni sezon haberi yazımızda.

İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu ve Öykü Gürman gibi genç yıldızların paylaştığı Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezon ilk görüntüleri dizi takipçileriyle paylaşıldı. Çarşamba akşamları yayınlanan Sen Anlat Karadeniz, 21. bölümüyle yeni sezonun açılısını yapacak.

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon tarihi için net bir açıklama yapılmadı ancak dizinin sezon finalinde Yiğit’in velayeti için görülen davanın 5 Eylül’e ertelenmişti. Bu nedene 2. sezonun 5 Eylül Çarşamba günü başlayabileceği öngörülüyor.

SON DAKİKA: 19 Eylül’den itibaren Çarşamba günleri dizi başlıyor ve yayınlanacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.