Rüyada Zurna Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Zurna Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zurna Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zurna Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Zurna çalan kimseyi görmek üzüntü ve kederin gitmesine, hesap yapan kimseye yahut ağlayıp sızlamaya delalet eder. (Zurnanan yorumu için Bakınız; kaval. )Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla tekrar bir araya geleceksiniz demektir. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla tekrar bir araya geleceksiniz demektir. Haber, söylenti, dedikodu, beklenmedik olaydır. Bu olaylar kişinin çevresini de ilgilendirir. Rüyada zurna görmek, davul gibi tabir olunur. Bir rivayete göre, zurna görmek ve çalindigini isitmek iyi bir söz isitmektir. Ebu Sait El-Vaize göre; rüyada hastanin bulunduğu bir yerde zurna çalindigini görmek, ölü üzerine aglamaya delalet eder. Rüyada büyük bir kişinin kendisine bir zurna verdiğini gören, ferah ve sevince kavuşur. Bir başka rivayete göre de; rüyada zurna görmek, oyuna, hareket etmeye ve fitneye işarettir. Bazen ferahlik ve sevince işarettir. Zurna, ölü üzerine aglayan bir kadına işarettir, rüyada zurna çaldığını ve parmaklanm onun delikleri üzerine koydugunu gören kimse, kurani ve onun manasim ögrenmeye ve Kurani güzel okumaya çalisir. Rüyada zurna çalmak hasta için, ölümüne; kogucu için, onun koguculuguna ve çocuk isteyen kimse için de, onun çocuğa nail olmasına işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zurna Görmek, Rüyada Zurna Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zurna Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zurna gördüm anlamı nedir, Zurna görmenin anlamı, rüyada Zurna görmenin tabiri, rüyada Zurna neye işaret eder, rüyamda Zurna görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.