Rüyada Zümrüt Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Zümrüt Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zümrüt Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zümrüt Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Şehadet mertebesine ve bu makamı hak ettirecek amelleri işlemeye, zümrüte rast gelmek yüce kardeşlere, ahlaklı evlada, faydalı ilim yahut helal mala delalet eder. Rüyada zümrüt görmek helal mala, iyilik ve başarı kazanmaya işarettir. Zümrüt birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada zümrüt görmek alın terinizle kazandığınız para olarak yorumlanır. Bir ziynet eşyasına takılıysa, yuva kurmak demektir. Rüyasında zümrütün çatladığını görmek, aşık olduğu kimseye gücenecek demektir. Rüyada mücevher taktığını gören kadın, çocuk sahibi olur demektir. Zümrüt takan kadının eşi ona sadık olacak demektir. Hayra yorulmaz. Bu rüya, çıkarılan dedikodular yüzünden eşlerin ya da sevgililerin birbirinden ayrılıp, mutsuz olacakları biçiminde yorumlanır. Bekarlar için herkes tarafından beğenilen, ünlü ve zengin birisi ile evliliktir. Evliler için çocuk ve çocukla gelecek kısmettir. Rüyada zümrüt görmek evlat, arkadaş ve mal, ile tabir olunur. Kirmani’ye göre, rüyada zümrüt görmek din, mezhep ve güzellik ile yorumlanır, iri taneli ve sağlam zümrüt tasina sahip olduğunu gören, dinine bagli olur. Helal maldan faydalanir. Birinin kendisine bir zümrüt tasi verdiğini gören o kişi yüzünden para kazanir. Cabir-ül Mağribi’ye göre, rüyada zümrüt görmek, hizmetçi ve bir rivayete göre, iyi söz ile yorumlanır. Rüyasında birine bir zümrüt tasi verdiğini gören, o kisiye nasihatte bulunur. Ebu Said El-Vaize göre, rüyada zümrüt görmek, terbiyeli ve iyi huylu, cesur ve kahraman bir sadik dost ile tabir olunur. Bir başka rivayete göre de; rüyada zümrüt görmek, sehadete. Cennet kösklerine girmeyi gerektiren amel ve hallerde bulunmaya işarettir. Zümrüt birkaç şekilde yorumlanır. Bir ziynet eşyasına takılıysa, evlilik anlamına gelir. Aldığı zümrüt ün çatladığını gören, sevgilisiyle darılacaktır. Dağılması, ayrılıktır. Rüyasında güzel, süslü yüzük, gerdanlık takan kadının çok güzel çocuğu olur. Zümrüt takan kadın eşine daima güvenecektir. Eşi tarafından sevilecek ve aldatılmayacaktır. Zümrüt birkaç şekilde yorumlanır. Bir ziynet eşyasına takılıysa, evlilik anlamına gelir. Aldığı zümrüt ün çatladığını gören, sevgilisiyle darılacaktır. Dağılması, ayrılıktır. Rüyasında güzel, süslü yüzük, gerdanlık takan kadının çok güzel çocuğu olur.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zümrüt Görmek, Rüyada Zümrüt Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zümrüt Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zümrüt gördüm anlamı nedir, Zümrüt görmenin anlamı, rüyada Zümrüt görmenin tabiri, rüyada Zümrüt neye işaret eder, rüyamda Zümrüt görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.