Rüyada Zulüm Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Zulüm Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zulüm Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zulüm Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada iktidar sahibi kimse tarafından yapilan zulmü görmek, mahvolmaya ve ülkelerin harap olmasına işarettir. Bazen de rüyada, ilim sahipleri veya Kuran okumasini bilen kimseler tarafından yapilan zulmü görmek, Allahin affina işarettir. Bazı tabirciler, rüyada zalim olduğunu gören kimse, fakir olur, dediler. Rüyada, yaptgi zulmü itiraf ettiğini gören kimse, Allaha tövbe eder. Zulmettiği adamın kendisine beddua ettiğini gören kimse, Allah (C.C.)in azabindan sakinsin. Rüyada zulme ugradigini ve kendisine zulmeden zalime de beddua ettiğini gören kimse, kendisine zulmeden kisiye galip gelir. Rüyada kendisine zulmeden bir kimsenin kendi aleyhinde beddua ettiğini görse bu rüya müjdedir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zulüm Görmek, Rüyada Zulüm Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zulüm Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zulüm gördüm anlamı nedir, Zulüm görmenin anlamı, rüyada Zulüm görmenin tabiri, rüyada Zulüm neye işaret eder, rüyamda Zulüm görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.