Rüyada Zulüf Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Zulüf Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zulüf Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zulüf Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada bir kadının zülüflerini görmek, hayırlı ve temiz iki çocuğa delalet eder. Rüyasında zülüf gören, hasta ise iyilesir. Bir başka rivayete göre de; rüyada iki taraftan görülen zülüfler, hayırlı ve temiz iki erkek çocuğa işarettir. Bazen de zülüf görmek, hastalıktan sifa bulmaya işarettir. Rüyada iki tarafta görülen zülüfler, hayırlı ve erkek çocuğa delalet eder. Bazan da zülüf görmek, hastalıktan sifa bulmaya delalet eder. Hasta olan bir kimse, rüyada zülüflerinin demirden olduğunu ve uyanikken zülüflerinin bulunduğu kismin agirmasindan sikayetçi olan kimsenin, iyilesmesine ve o agridan kurtulmasina delalet eder. Bazan da zülf, mal ile tabir edilir. Bir kimse rüyada başkasının zülfünü yolduğunu görse, yolan sahsin yolunan sahistan ödünç para almasma ve o kimsenin onunla iftihar etmesme delalet eder. Bazı tabirciler, rüyada kendi tüyünü yolan kimse zenginse, servetinin elinden çıkmasına, fakirse, borcunu ödemesine delalet eder, dediler. Rüyada görülen zülüf, onu tasiyan için mübarek erkek çocuktur. Zülüfü başinda gören kimse için maldır. Zülüf, hanimdir. Çok zülüfler, gören kimse için hanimlardir. Kadının rüyada zülüf ve saçlarini örmesi, onun reis bir çocuk dogurmasina ve senenin ucuzluk ve bolluğuna delalet eder. Eğer kadın zülüf ve saçlarini kalin ve birbirine dolasmis olduğunu görse, şöhret . bulacagi bir is işler. Kadının saçlarini halka göstermesi onun için rezalet ve rüsvayliktir. Kadının saçinin siyahligi, kocasının halinin güzelligine ve kocasi yaninda olan kiymetine delalet eder. Kadının rüyada başini devamli olarak açik görmesi kocasmin kaybolup bir daha ona dönmemesine delalet eder. Eğer kocasi yoksa ebediyen evlenmemesine, kadının saçini berrak ve siyah görmesi kocasının malı ile zengin olmasına delalet eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zulüf Görmek, Rüyada Zulüf Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zulüf Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zulüf gördüm anlamı nedir, Zulüf görmenin anlamı, rüyada Zulüf görmenin tabiri, rüyada Zulüf neye işaret eder, rüyamda Zulüf görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.