Rüyada Ziyaret Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Ziyaret Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Ziyaret Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Ziyaret Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Varlık sebebimiz, peygamberimiz Hazret-i Muhammedi (S.A.V.) ziyaret ettiğini görmek salih amel işlemeye, Allah -c. c. – sevgisine, şan ve şerefe, efendimizin şefaatine, din büyüklerine, mürşid olan zatlara uymaya, ehl-i beyti ve onları sevenleri sevmeye; mübarek yerleri ziyaret hayır ve bereket meydana gelmesine; dostları ziyaret etmek sevgi ve sadakate, vefa ve hayırlı fıtrat üzere olmaya, akrabayı rizaret etmek uzun ömre ve rızık bolluğuna delalet eder. Rüyada birini ziyaret etmek, mutluluk demektir. İstemediğiniz bir ziyaret ise, sevmediğiniz insanlarla aynı ortamı paylaşacaksınız demektir. Mutluluğun habercisidir. Ziyaret rahatsızlık verdiyse pek hoşlanmadığınız kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınızın işaretidir. Rüyada birini ziyaret etmek, mutluluğun habercisidir. Rahatsızlık veren bir ziyaret ise, pek hoşlanmadığınız kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınızın işaretidir. Etrafınızda kötü ve ikiyüzlü insanların sayısı artabilir. Rüyada birini ziyaret etmek, mutluluğun habercisidir. Rahatsızlık veren bir ziyaret ise, pek hoşlanmadığınız kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınızın işaretidir. Etrafınızda kötü ve ikiyüzlü insanların sayısı artabilir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Ziyaret Görmek, Rüyada Ziyaret Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Ziyaret Görme ne anlama gelir, Rüyamda Ziyaret gördüm anlamı nedir, Ziyaret görmenin anlamı, rüyada Ziyaret görmenin tabiri, rüyada Ziyaret neye işaret eder, rüyamda Ziyaret görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

One thought on “Rüyada Ziyaret Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

  • 07 Haziran 2012 tarihinde, saat 15:00
    Permalink

    rüyamda teyzeme dedim şehalinin ziyaretine git dua et hamile kalacaksın ve imamavdalanın ziyaretine git

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.