Rüyada Zina Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Zina Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zina Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zina Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

 

Zina ettiğini görmek hainliğe yahut hırsızlık yapmaya; tanınmayan fahişeyi görmek hayra; tanınan bir fahişe ile zina etmek haram mala, hainlik ve hırsızlık yapmaya; güzel bir kadınla zina etmek malını muhafazaya almaya, tanıdığı birinin hanımıyla zina yaaptığını görmek, o kimsenin malından bir şey almaya, salih, dindar ve alim olarak bilinen ve öylede olan kimselerin zina yaptığını görmek yahut duymak, o kimselerin ilim öğrenmek için birine müracaat etmelerine ve ondan istifade görmelerine, zina ettiğini görmek bazen hacca gitmeye, bir erkekle kadını birlikte görmek, eşinin kendisinden bir şey istemesine, genç bir kadınla oynaştığını görmek, görünmez bir yerde malını yitirmeye; eğer kendine had vurulmuş (ceza verilmiş ise) ilim ve dini bilgiler öğrenmesine, mal ve dünyalığa erişmeye; bir yöneticinin kendine had vurulduğunu görmesi saltanatının pekişmesine, ünlü bir fahişe ile zina yaptığını görmek fitne ve musibete düşmeye; geneleve gittiğini görmek umumi tuvalette ihtiyacını gidermeye yahut çirkin bir ortamda bulunmaya, geneleve (randevuevine) gittiğini ve oradan çıkamadığını görmek kısa zamanda vefat etmeye; birinin eşiyle birlikte olduğunu, yanlarında kendi eşinin de bulunduğu halde buna ses çıkarmadığını görmek, birlikte olduğu o kimseyi ( ya daonun eşini) kendi işlerine vekil tayin etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; cins” münasebet. )Rüyada zina yaptığını görmek; bazı yorumculara göre; uzun süre mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğinize, bazılarına göre ise ihanete uğrayacağınıza işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zina Görmek, Rüyada Zina Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zina Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zina gördüm anlamı nedir, Zina görmenin anlamı, rüyada Zina görmenin tabiri, rüyada Zina neye işaret eder, rüyamda Zina görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.