Rüyada Uzunluk Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Uzunluk Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Uzunluk Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Uzunluk Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Boyun uzaması rızkın artmasına, mal ve ilme, aşırı derecede boy uzaması vefat etmeye, uzun boyun uzaması şerre; eşya ve başka bir şeyin uzaması, ebatların genişlemesi her türlü hayır ve iyiliğe delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Ölçmek. )Rüyada uzadigini gören kimsenin, ilim ve malı artar. Rüyayi gören padisah ise, saltanati kuvvetlesir, gidisati güzel olur. Tüccar ise, ticaretinde kar eder. Bir kimse rüyada boyunun asiri derecede uzadigini görse, ecelinin yaklastigma ve bulunduğu rütbeden düsecegirie delalet eder. Bir melik rüyada boyunun uzadigini görse, o melikin ülkesi daim ve düşmanlarına galip gelir. Eğer mülk istiyorsa nail olur. Rüyada boy uzamasi, ömrün uzunluguna delalet eder. Eğer asiri derecede uzarsa, rüyayı görenin ölümüne delalet eder. Rüyada boyun kisalması yere yaklastigi için ölüme delalet eder. Rüyada kısa olan boyun uzamasi, fitneye delalet eder. Bazan da cimriliğe, kuvvet ve zenginlikle yardıma delalet eder. Rüyada uzun boyun kisalmasinda hayır yoktur. Zira bu rüya itibardan düsmesine ve ecelinin yaklasmasma delalet eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Uzunluk Görmek, Rüyada Uzunluk Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Uzunluk Görme ne anlama gelir, Rüyamda Uzunluk gördüm anlamı nedir, Uzunluk görmenin anlamı, rüyada Uzunluk görmenin tabiri, rüyada Uzunluk neye işaret eder, rüyamda Uzunluk görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.