Rüyada Uzamak Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Uzamak Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Uzamak Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Uzamak Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyasında boyunun uzadigini görmek, mevki ve rütbesinin artacagina, bilgisinin çogalacagina delalet eder. Rüyayi gören bir devlet isinde çalisiyorsa, bulunduğu isin hayrini görür ve mevkii yükselir. Rüyasında boyunun gereginden çok fazla uzadigini görmek, yakında ölecegine, gereginden fazla kisaldığını görmek ise ömrünün uzayacagina işarettir. Rüyasında, aslinda kısa olan boyunun normale geldigini görmesi, cimriliğe delalet eder. Rüyasında normalden uzun olan boyunun kisaldığını görmek, bulunduğu mevkiden atilacagina, halk gözünde itibarinin azalacagina işarettir. Bir başka rivayete göre de; rüyada uzadigini gören kimsenin, ilim ve malı artar. Rüyayi gören Devlet reisi ise, saltanati kuvvetlesir, gidisati güzel olur. Tüccar ise, ticaretinde kar eder. Bir kimse rüyada boyunun asiri derecede uzadigini görse, ecelinin yaklastigina ve bulunduğu rütbeden düsecegine işarettir. Bir melik rüyada boyunun uzadigini görse, o melikin ülkesi daim ve düşmanlarına galip gelir. Eğer mülk istiyorsa nail olur. Rüyada boy uzamasi, ömrün uzunluguna işarettir. Eğer asiri derecede uzarsa, rüyayı görenin ölümüne işarettir. Rüyada kısa olan boyun uzamasi, fitneye işarettir. Bazen de cimriliğe, kuvvet ve zenginlikle yardıma işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Uzamak Görmek, Rüyada Uzamak Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Uzamak Görme ne anlama gelir, Rüyamda Uzamak gördüm anlamı nedir, Uzamak görmenin anlamı, rüyada Uzamak görmenin tabiri, rüyada Uzamak neye işaret eder, rüyamda Uzamak görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.