Rüyada Türban Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Türban Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Türban Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Türban Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada görülen başörtüsü, hanimin kocasidir. Basörtüsünün genisligi kocanin müsamahasma ve halinin iyiligine, sikiligi malının çokluguna beyazligi da kocanin din ve rütbesine işaret eder. Rüyada baş örtüsü görmek, rüya sahibinin nail olacagi kanaate işaret eder. Bir kadın rüyada, başinda kumaştan bir esarp yahut bir elbise olduğunu görse, onun düşmanları kocasi ile aralarim sogutmak arzusunda bulunurlar. Basörtüsü siyah ve eski olursa, kocasının fakir ve akli az olmasına işaret eder. Basörtüsünde meydana gelecek fenalik, kadının kocasi hakkinda erisecek musibet ve kederdir. Eğer kadının kocasi yoksa, meydana gelecek fenalik kadının malına gelecek zarar, yahut kız kardesi veya amcasi gibi işlerine bakan kimseye erisecek bir musibettir. Erkek birisi rüyasında başma başörtüsü örttügünü görse, hizmetçi bir kadın bulur. Basörtüsünü bir cemaat içinde açtigini gören kadın, utanma ve hayasmi giderecegi bir musibete müptela olur. Bir kadın, başörtüsünün başindan gittigini görse, kocasindan ayrılir. Basörtüsünün yine başma geldigini görse, kocasi yine ona döner.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Türban Görmek, Rüyada Türban Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Türban Görme ne anlama gelir, Rüyamda Türban gördüm anlamı nedir, Türban görmenin anlamı, rüyada Türban görmenin tabiri, rüyada Türban neye işaret eder, rüyamda Türban görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.