Rüyada Terlemek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Terlemek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Terlemek Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Terlemek Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada terlediğinizi gördüyseniz, birtakım sıkıntılarınızdan yakında kurtulacaksınız. Bu rüya, itibar sahibi olacağınız anlamına da gelir. Rüyada terlemek dünyaya ait bir zararla tabir olunur. Ebu Sait El-Vaize göre, ter içinde kaldığını görenin istegi yerine gelir. Alnindan ter aktigini gören, çalışmasi ile istegine kavuşur. Koltuk alti terinin fena koktugunu görmek, zinaya veya vebaya delalet eder. İbn-i Şirin’e göre, vücudundan terinin aktigini gören malından zarar eder. Akan ter yere düşerse, zarar pek büyük olur. Terleyip elbiselerinin islandigini gören evlatlari ve ailesi için mal toplar. Terin beyaz ve güzel kokulu olması helal mala renginin bozuk ve fena kokulu olması da haram mala delalet eder. Kirmani’ye göre, terledigini görmek, istek sahibi için işinin olmasına, hasta için iyilige, fakir için zenginlige, zengin için zahmet ve eziyete, tüccar ve esnaf için yorularak kazanca işarettir. Rüyada güzel kokulu ter görmekte zarar yoktur. Kötü kokulu ter ise hayra yorumlanmaz. Bir hastanin terledigini görmek, onun iyilesecegine delalet eder. Bazilari, terlemek hayata, bir rivayete göre zahmet ve yorgunluga delalet eyler demişlerdir. Abdulgani Nablüsiye göre; rüyada isteyerek terledigini görmek, hasta için iyilesmege, sıkıntıda olan için bolluk ve genislemege; yorgunluk veya hastalık tesiri ile terlemek, hastanin ölümüne; sağlam adam için zahmetli hizmet ve sanata işarettir. Vücudunun her tarafından ter çikip sizdigini gören, malından kaybeder. Bazılarına göre: terlemek yorgunluga da delalet eder. Rüyada birinin terinden kendine bulastigini gören, o adamdan hayır görür ve eline o adamın malından geçer. Terledigini gören, zarara ugrar. Bazılarına göre, eti yenilen hayvanin teri helal mal, yenmeyen hayvan teri haram malla yorumlanır. Bir hayvanin terledigini görmek, iki şekilde tabir olunur: Yorgunluk ve zorluk mal ve menfaat. Birtakım sıkıntılarınızdan yakında kurtulacaksınız. Birtakım sıkıntılarınızdan yakında kurtulacaksınız.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Terlemek Görmek, Rüyada Terlemek Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Terlemek Görme ne anlama gelir, Rüyamda Terlemek gördüm anlamı nedir, Terlemek görmenin anlamı, rüyada Terlemek görmenin tabiri, rüyada Terlemek neye işaret eder, rüyamda Terlemek görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.