Rüyada Tavus Kuşu Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Tavus Kuşu Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Tavus Kuşu Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Tavus Kuşu Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada tavus görmek melekle yorumlanır. Kendisinin bir erkek tavus kusu olduğunu gören, büyük bir devlet adamınin himayesine girer, disi bir tavusu olan mal ve mülk sahibi güzel bir kadınla, kadınsa böyle bir erkekle evlenir ve mutlu olur. Kirmani’ye göre; tavus ile güvercinin yan yana gezdiklerini görmek kötü huylu bir erkekle, ayni huyda bir kadının birlesmelerine işarettir. Danyal aleyhisselama göre; rüyada disi tavus fesat bir kadına delalet eder. Bir disi tavusun etini yedigini gören, ahlaksiz bir kadın yüzünden para kazanir. Tavusun onunla konuştugunu gören,herkesin sasiracagi bir mevkie getirilir. Evinde tavus kusu ile birlikte bir toraç kusunun bulunduğunu görmek, ev halkından birisinin bir fesat çikaracagina işarettir. Cabirül-Magribrye göre; rüyasında evinde bir disi tavusun uçtugunu gören, karisini bosar ve ölür. Bir tavus kestigini gören evine bir genç kizi hizmetçi olarak alir. Ve ondan erkek bir çocuğu olur. Evinde erkek bir tavusun uçtugunu gören, isinden veya memuriyetinden ayrılir. Rüyada tavus kusu görmek, güzel ve mal sahibi ugursuz bir kadına işarettir. Tavus kusunun güzelligi, o kadının simasi, tüyü onun malı, kesilmesi ise, o kadının ölümüdür. Tavus kusunun etini yemek, o kadının malına varis olmaya işarettir. Tavus kusu, kibirlenmeye ve güzelligi ile böbürlenmeye işarettir. Bazen de tavus kusunu görmek, koguculuga, yalana, kibirlenmeye, düşmanlara meyletmeye, nimetlerin gitmesine, saadetten sekavete ve genislikten darliga düsmeye işarettir. Tavus kusunu görmek, zinetlere, taca, güzel kadınlara ve sevimli çocuklara işarettir. Rüyada tavus kusunun etini yediginl gören kimsenin, hanimi ölür ve onur mirasina konar. Tavus kusuna rastgeldiginl gören kimseye, bir kadındar veya bir kadın vasitasiyla eline mal geçer. Tavus kusunun yavrularina rastgeldiginl gören kimseye, o kadının çocuklanndan mal düşer. Bazı tabirdler de, tavus kusunun yavrularindan birine rastgeldigini gören kimsenin, erkek bir çocuğu olur, dediler.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Tavus Kuşu Görmek, Rüyada Tavus Kuşu Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Tavus Kuşu Görme ne anlama gelir, Rüyamda Tavus Kuşu gördüm anlamı nedir, Tavus Kuşu görmenin anlamı, rüyada Tavus Kuşu görmenin tabiri, rüyada Tavus Kuşu neye işaret eder, rüyamda Tavus Kuşu görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.