Rüyada Sigara Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Sigara Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Sigara Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Sigara Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada insanın kendisini sigara içerken görmesi bir erkek için, bir hayli güçlüklerden sonra başaracağı bir girişime; orta yaşta ise, bozmaya mecbur kalacağı bir dostluğa; bekâr bir kız, için maddi yönden iyi bir erkekle evleneceğine; evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve endişeli günlerin yaklaştığına işarettir.

Rüyada kendisini sigara içerken görmek, bir erkek için, karşılaşılacak birçok zorluktan sonra başarıya ulaşılacağını belirtir. Orta yaşlı ise, bozmak zorunda kalacağı iyi bir arkadaşlığa işaret eder; bekâr bir kız rüyada sigara içmek varlıklı bir kişiyle evleneceğine işaret eder.

Evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve sıkıntı verici günlerin yaklaştığına yorumlanır. Sigara almak yeni planlar içerisinde olduğunuzu işaret eder. Hoş ama oyalayıcı laf, konuşmadır.

Sigara dumanı sıkıntıdır. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz geçekleşecek. Rüyada sigara içtiğini görmek; eğlenceye olan düşkünlüğünüze, dostlar tarafından bir davete çağırılacağınıza, sigarayı attığını görmek; kötü bir haber alacağınıza işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Sigara Görmek, Rüyada Sigara Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Sigara Görme ne anlama gelir, Rüyamda Sigara gördüm anlamı nedir, Sigara görmenin anlamı, rüyada Sigara görmenin tabiri, rüyada Sigara neye işaret eder, rüyamda Sigara görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir