Rüyada Savaşmak Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Savaşmak Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Savaşmak Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Savaşmak Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

İbn-i Şirin’e göre; rüyada fi sebilillah (Allah rızası için) savaşanin gerek kendi hali ve gerek ev halkınin hali dogruluk gösterir. Rizki genisler ve parasi artar. Savastan kaçtigini görmek, ev halkına. özellikle karisina sefkat ve merhametinin azligina delalet eder. Kirmani’ye göre; rüyada savaşa gidip düşmana galip geldigini görmek, fazilet ve san kazanmaya; bir memleket halkınin savaşa katildiklarini görmek, muradi her ne ise yerine gelecegine ve düşmana üstün gelinecegine işarettir. Cabir’ül Magribiye göre; yalniz başina düşmanla dövüstügünü görmek, zenginlige; düşmani yendigini görmek, helal rizka; savaştigini ve düşmanin üstün geldigini görmek, rizkinda darliga; bir rivayete göre geçim tedarikinde zorluk çekmeye; savaşta düşmanları tarafından öldürüldügünü görmek, feraha ve sevince, helal rizka, uzun ömre; gazilerle beraber savaca gittigini görmek, hayra; savaştan sonra memleketine döndügünü görmek, sağlık ve selamete, muradinin olmasına; sevinç ve mutluluga; eğer rüya sahibi gurbette ise, selametle vatanina dönecegine; eğer hasta ise iyilesecegine delalet eder. Cafer-i Sadık’a göre; rüyada savaşmak alti şekilde yorumlanır; menfaat, sürineti ihya etmek, düşman üzerine zafer, hasta için sağlık, büyüklere itaat, ganimet. Abdulgani Nablusiye göre; rüyada savaşmak, ev halkınin geçimlerinin saglanmasi için acele etmek ve Allahi (C.C.) anmakla tabir olunur. Bir rivayete göre de, rüyada savaştigini görmek, rizka ve mutluluga erismege işarettir. Savasa gittigini görmek ganimete, ahirette yüksek bir dereceye ulasacagina delalet eder. Silahi ile savaşa gittigini görmek, dünyada her cihetçe dinine bagli olduğuna ve bütün seriat emirlerini yerine getirdigine delildir. Bütün insanlarin savaşa katildiklarini görmek, zafer kazanacaklarina; tek tek ellerindeki kiliçlari ile düşman üzerine yürüyüp onlarla savaştiklarini görmek, o memleket halkınin refah ve mutluklari için yasayacaklarina işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Savaşmak Görmek, Rüyada Savaşmak Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Savaşmak Görme ne anlama gelir, Rüyamda Savaşmak gördüm anlamı nedir, Savaşmak görmenin anlamı, rüyada Savaşmak görmenin tabiri, rüyada Savaşmak neye işaret eder, rüyamda Savaşmak görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.