Rüyada Savaş Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Savaş Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Savaş Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Savaş Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Savas üç şekilde yorumlanır; biri memleketler arasında, ikincisi memleketin içinde devletle halk arasında, üçüncüsü halkın kendi aralarinda. Rüyalar da bu üç sekle göre tabir olunur. Devletler arasında savaş yapildigini görmek, fitne ve fesat çıkacağına veya veba, kolera gibi salgin bir hastaligin meydana gelecegine delalet eder. Bir devlet başkani ile tebaasi arasında savaş olduğunu görmek, bereket ve ucuzluga işarettir. Halk arasında savaşildigini görmek, aralarinda iyi bir geçime delildir. Bir memlekete asker girdiğini görmek, oraya çok yagmur yağaçagina işarettir. Savas için askerin toplandigini görmek, batilla ugrasanlarin yenilgiye ugrayacaklarina; askerin az olduğunu ve kendisinin de onların arasında olduğunu görmek, düşmana karşı zafere delalet eder. Savasta olduklarini ve savaş meydaninda rüzgar eserek toz kaldirdigini görmekte hayır yoktur, iki bölük askerin birbirleri ile savaştiklarini görmek, üstün gelenin yenilecegine işarettir, iki tarafin savaş sirasinda birbirlerine karistiklarini görmek, herkese hayır gelecegine işarettir. Abdulgani Nablusiye göre; rüyada düşmanla savaşan dinine hizmete, ana babasina yardıma, karisi hakkinda da kiskançliga delalet eder. Insanin kendisinin bir savaşta dinsizler tarafinda olduğunu görmesi, Islamiyetten uzaklastigina, yahut dine karşı. geldigine yahut üzerine itaati gerekene karşı itaatsizlik ettiğine, yahut namazini terk ettiğine delalet eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Savaş Görmek, Rüyada Savaş Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Savaş Görme ne anlama gelir, Rüyamda Savaş gördüm anlamı nedir, Savaş görmenin anlamı, rüyada Savaş görmenin tabiri, rüyada Savaş neye işaret eder, rüyamda Savaş görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.