Rüyada Rakı Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Rakı Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Rakı Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Rakı Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada içkili bir zevk alemi, çok ağır bir hastalıkla yorumlanır. Rüyada içkili bir yerde içmek, eğlenmek , çok ağır bir hastalık demektir. Haram olarak yorumdur. Rüyada raki içerek sarhos olduğunuzu görmek iyi degildir. Bir dükkandan raki satın aldığınızi görmek, yakında bir hastalığa yakalanacaginizi fakat kısa zamanda iyileseceginizi gösterir. Rakinin dökülmesi hayra delalet eder. Bir raki fabrikasinda rakilarin siselere dolduruldugunu görmek, o yerde kisin biraz sert geçeceğine işarettir. Bir başka rivayete göre de; rüyada raki görmek veya içmek, haram bir mala ve büyük bir günah islemeye işarettir. Rüyada görülen raki, fitne, ser, düşmanlik ve kizginliga işarettir. Rüyada içki içmek, içenin ahmaklik ve cehaletine delalet eder. Ölü bir kimsenin rüyada içki içtigi görülse, o ölü ahirette nimet erisimindedir. Çünkü sarap, Cennet ehlinin içkisindendir. Ancak, ölünün devamli raki içmekle ölmüs olması ve hayatinda içki içmeyi helal, itikad edenlerden olması tabirden müstesnadir. Raki, su ile kanstinlarak içildiginden dolayı evlenmek isteyen kimse için hayra delildir Rüyada rakı içmek yada görmek; yanlış hareketler sonucu kötü yoladüşmeye, geçimini haram yollardan sağlamaya veya hasta olmaya işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Rakı içmek Görmek, Rüyada Rakı Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Rakı Görme ne anlama gelir, Rüyamda Rakı gördüm anlamı nedir, Rakı görmenin anlamı, rüyada Rakı görmenin tabiri, rüyada Rakı neye işaret eder, rüyamda Rakı görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.