Rüyada Raket Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Raket Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Raket Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Raket Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Kişinin hoş zaman geçirirken fırsat kaçıracağına işarettir. Rüyada bir tenis sahasinda bulunduğunuzu ve elinizde bir raket olduğunu görmeniz, tasarladiginiz bir is hususunda son kozun sizin elinizde olduğuna işarettir. Raketle top attiginizi görmek, o is için tesebbüse geçtiginizi gösterir. Rüyada raket, zamanın hoşça geçeceğini, fakat bu arada bazı fırsatların da kaçabileceğini açıklar. Elinde raket tuttuğunu gören, çevresinden olmayan biriyle ilişki kurar. Rüyada tenis raketi görmek; günlerinizi faydasiz işler peşinde geçireceğinize ve zarara uğrayacağınıza işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Raket Görmek, Rüyada Raket Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Raket Görme ne anlama gelir, Rüyamda Raket gördüm anlamı nedir, Raket görmenin anlamı, rüyada Raket görmenin tabiri, rüyada Raket neye işaret eder, rüyamda Raket görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.