Rüyada Ney Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Ney Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Ney Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Ney Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Ferahlık ve sevince, kuranı güzel okumaya, ilim ehlinin bu ilmini yaymasına, ney sesi ince ve ulvi duygulara, uhrevi düşüncelere; ney çalmak tasta için vefata, koğucu için onun yaptığı gıybet ve koğuculuğa, çocuk isteyen kimsenin çocuğunun olmasına dellalet eder. Rüyada ney veya kaval çalmak, oyun ve eğlenceye, bazen de ferahlık ve sevince işarettir. Ney çalmak hasta için ölüme; çocuk isteyen için çocuğa kavuşmasına işarettir. Rüyada ney veya kaval çalmak, oyun ve eğlenceye, bazen de rahatlık ve mutluluğa yorumlanır. Ney çalmak hasta birisi için ölüme; çocuk sahibi olmak isteyen için çocuğu olmasına yorumlanır. İyilik ve hayır işleridir. Rüyada ney görmek veya çalmak, çok sevinçli bir haber alacagina delalet eder. Bir rivayete göre ney çalmak, hastalar için ölüme, çocuk isteyenler için muratlarinin olacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada ney görmek, oyuna ve fitneye işarettir. Bazen ferahlik ve sevir işarettir. Ney, ölü üzerine aglayan bir kadına işarettir. Rüyada ney çalmak, hasta için ölümüne, kogucuya ve çocuk isteyen kir içinde çocuğa işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Ney Görmek, Rüyada Ney Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Ney Görme ne anlama gelir, Rüyamda Ney gördüm anlamı nedir, Ney görmenin anlamı, rüyada Ney görmenin tabiri, rüyada Ney neye işaret eder, rüyamda Ney görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.