Rüyada Mantar Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Mantar Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Mantar Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Mantar Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

İleri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye, hanım tarafından rızka nail olmaya, mantar yemek helal kazanca delalet eder,Rüyasında mantar gören kişi, yanlış bir takım girişimlerde bulunmuş demektir. Rüyada yenilen mantar bir süre mutluluk veren ancak güzellik getirmeyen bir iş, haram karışmış para demektir. Zehirli mantar toplamak görmek rüyayı görenin başı yanlış işler nedeniyle belaya girecek demektir. Aşın hırslı bir insan olduğunuzun işaretidir. Eğer mantar yediğinizi gördüyseniz, aşk hayatınızda utanç verici ilişkileriniz olacağı anlamına gelir. Hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Tıpa olarak mantar ise güçlü, koruyucu, yardım eden mevki sahibi birisine işaret eder. Rüyada çesitli mantarlar görmek, beklenmeyen ve ümit edilmeyen yerden rizka delalet eder, mantarin zehirsiz olan çesidi mal, menfaat ve hayır; zehirli çesidi ise zarardir. Mantar yemek ve almak kolay, fakat az bir kazançtir. Bazılarına göre; rüyada mantar görmek zahmet ve zorlukla elde edilen rizka ve bir rivayete göre kötü huya delalet eder. Rüyada mantar alan ve yiyen zahmetle rizkini kazanir. Yahut kötü huylu bir kimseden hakaret görür ve ondan eline biraz mal geçer. Mantarin yenilen cinsini görmek beklenmeyen yerden gelecek rizka delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada mantar görmek, ileri gelen kimselerin sevdiği vefali bir kimsedir. Bazı tabirciler, mantar kendisinde hayır olmayan birkadındir, dediler. Eğer mantar büyük olursa kadınlar tarafından bir rizka işarettir. Rüyada mantar yedigini gören kimse helalindan mal kazanir. Rüyada zehirsiz mantar görmek, umulmadik yerden mal ve rizka işarettir. Zehirli mantar . zarar ve ziyana işarettir. Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer. Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Mantar Görmek, Rüyada Mantar Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Mantar Görme ne anlama gelir, Rüyamda Mantar gördüm anlamı nedir, Mantar görmenin anlamı, rüyada Mantar görmenin tabiri, rüyada Mantar neye işaret eder, rüyamda Mantar görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.