Rüyada Leğen Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Leğen Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Leğen Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Leğen Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada legen görmek, hizmetçi kız ve erkek usakla tabir olunur. Rüyasında legen kullandığını görmek, bir hizmetçi kizla iliskisi olduğuna işarettir. Legeninin kaybolduğunu, delindigini veya kirildigini görmek, hizmetçilerinden birinin ölümüne işarettir. Cafer-i Sadik, rüyada legen görmeyi es veya sadik bir cariye ile yorumluyor. Bazılarına göre: rüyada legen görmek evlilikle yorumlanır. Legende ellerini yikadigini görmek, genç biri ile tanısarak hissi bir iliski kuracagina delalet eder. Legende ellerini yikadigini gören evlenir. Bir başka rivayete göre de; rüyada legen görmenin tabiri “Tas” görmenin tabiri gibidir. Bir kimse rüyada aynaya bakar gibi legene baktigini görse, o kimsenin dogacak çocuklarina işarettir. Bazı tabirciler, legen kadına veya hizmetçiye işarettir, dediler. Rüyada görülen legen, hizmetçidir. Eğer legen altindan olursa, gücünün yetemeyecegl kadar kendisinden para isteyen güzel bir kadına işarettir. Kadına düskün olduğundan dolayı da bu parayi istemeyerek o kadın için harcar. Legen camdan olursa, rüya sahibinin evlenecegi ve kendisinden pek hoslanacagi bir kadındir Legen kocasim pislikten temizlige sevkeden veya evlenecegi bir kadındir. Rüyada legen salin aldığını gören kimse, bir mal satın alir. Legen, izzet, rütbe, rizik ve maldır.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Leğen Görmek, Rüyada Leğen Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Leğen Görme ne anlama gelir, Rüyamda Leğen gördüm anlamı nedir, Leğen görmenin anlamı, rüyada Leğen görmenin tabiri, rüyada Leğen neye işaret eder, rüyamda Leğen görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.