Rüyada Kum Saati Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Kum Saati Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Kum Saati Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Kum Saati Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Kum saati görmek, hem hayra hem serre yorumlanır. Çünkü kum saati alt ve üst iki cam yuvarlaktan ibarettir. Bu yuvarlaklarin her biri ayrı ayrı şeylerle tabir edilir. Iki çocuk, iki kardes iki ortak, anne baba gibi. Bir kimsenin rüyasında gördügü kum saatindeki olaylar, bu çiftler dikkate alinarak, rüyanin şekline göre yorumlanır. Kum saatinin alt ve üst iki sisesi iki çocuk veya iki kardes yahut iki ortaktir. Bir kimsenin rüyada kum saatinde meydana geldigini gördügü seyin hayır ve serden tabiri, anlattiginiiz kimselere aittir. Bazen de kum saati, sahibi için bezek ve güzellige işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Kum Saati Görmek, Rüyada Kum Saati Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Kum Saati Görme ne anlama gelir, Rüyamda Kum Saati gördüm anlamı nedir, Kum Saati görmenin anlamı, rüyada Kum Saati görmenin tabiri, rüyada Kum Saati neye işaret eder, rüyamda Kum Saati görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.