Rüyada Kol Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Kol Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Kol Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Kol Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Uzun kol cömert insana, kısa kol yiğit ama kendini beğenmiş bir kimseye, kolunda acı ve ağrı hissetmek üzüntüye yahut eliyle yaptığı şeyin değer ve kıymet bulmamasına, kolun kırılması vefat etmeye yahut bir musibete uğramaya, kolda görülen aşırı kıllar, kişiyi rahatsız edecek borca, çıplak erkek kolu, kendi kazancını yiyen şerefli bir erkeğe; çıplak kadın kolu dünyalığa delalet eder. Kollar iş ortaklarına, iki dosta, kardeşlere ya da yetişkin çıcuklara delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; pazu. )ışlerinizde kendi kararlarınızı kendiniz vermek zorundasınız demektir. Rüyada kolların olmadığını görmek, başkaları tarafından korunduğuna işaret eder. İşlerinizde kendi kararlarınızı kendiniz vermek zorundasınız demektir. Rüyada kolların olmadığını görmek, başkaları tarafından korunduğuna işaret eder. Kol, evli bir çift arasında bazı anlaşmazlıkların yaşanacağına işarettir. İlişkinize birtakım insanlar girip, aranızı açmaya çalışabilir. Dikkat. Rüyada kol görmek insana bütün işlerinde yardım eden akraba, oda, ortak, memur, hizmetçilerle yorumlanır. Bir , kimse rüyasında kolunu güzel, etli, dolgun görse dünyada yaptığı bütün işlerden kolaylik ve herkesten yardım görecek demektir. Kolunu egri, biçimsiz ve zayif görmek, kendisine yardımci olduklarini sandigi adamlarin ona ihanet etmeyi düsündüklerine; kolunu çolak ve ise yaramaz derecede kuvvetsiz görmek, çocuklarinin ve yakinlarinin kendisine yardım edemeyecek durumda olduklarina; bir kolunu uzun, ötekisini kısa görmek, ümit ettiği iki kisiden birinden yardım görecegine, ötekişinin bunu yapamayacagina delalet eder. Rüyada kol, kuvvet, iktidar, ustalik ve mal ile de tabir olunur. Kolunun ise yaramaz derecede sakat olduğunu görmek, arkadaş ve akrabalarinin kendisine yardımda aciz bulunduklarina; kolunun siyah killarla kapli olduğunu görmek, başlamak istediği bir iste başarili olacağına; aksine ince ve kilsiz görmek de bu rüyanin aksiyle yorumlanır. Erkek için killi kol hayırdir, kadın için ise iyi degildir. Bir başka rivayete göre de; rüyada görülen kollar, rüya sahibinin iki dostu, yakin kardesi, balig olmus çocuklari ya da kendi haline uygun ve kendisiyle faydalanacagi vi kendilerine itimat edecegi iki ortagidir. Bir kimse rüyada kollari kısa bl adam görse, o adamın yigit, cömert ve kendisini begendigine işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Kol Görmek, Rüyada Kol Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Kol Görme ne anlama gelir, Rüyamda Kol gördüm anlamı nedir, Kol görmenin anlamı, rüyada Kol görmenin tabiri, rüyada Kol neye işaret eder, rüyamda Kol görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Rüyada Kol Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri” için bir yorum

  • 18 Mayıs 2012 tarihinde, saat 08:42
    Permalink

    Ya ben Rüyada Kolumun Kırıldığını Gördüm O Tabir Doğrumu acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.