Rüyada Kıllar Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Kıllar Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Kıllar Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Kıllar Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Vücudunun kil bitmeyen yerlerinde kil çiktigini görmek, borca girmege ve sonra bu borçlan ödeyecegine delalet eder. Koltuk alti veya kasik tüylerini tiras etmek, dinde ibadetinin devamliligina, bir rivayete göre de, muradinin olacağına işarettir. Koltuk killarinin uzadigini görmek, bir musibete ugrayacagina; bir rivayete göre sehvetine yenilecegine delildir. Kasik tüylerini yolmak, hükümete ceza ödemeye; hamam otu ile killarinin döküldügünü görmek, dünyada mekruh olan bir işi işlediğine yorumlanır. Gögsünde veya arkasında killar bulunduğunu gören itibarinin düsürecek bir harekette bulunur. Vücut killarinin örülecek kadar uzadigini görmek, ticaretten ve kazançtan mal edinecegine delalet eder. İbn-i Kesire göre; dil üzerinde kil bittigini görmek hikmet, ilim, iyi konuşma, siir söyleme ve zeka ile yorumlanır. Burun deliklerinde kil görmek mal ile yorumlanır.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Kıllar Görmek, Rüyada Kıllar Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Kıllar Görme ne anlama gelir, Rüyamda Kıllar gördüm anlamı nedir, Kıllar görmenin anlamı, rüyada Kıllar görmenin tabiri, rüyada Kıllar neye işaret eder, rüyamda Kıllar görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.