Rüyada Kestane Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Kestane Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Kestane Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Kestane Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Kestane ağacı güç ve imtiyaz sahibi, çok mal biriktiren kimseye, harcaması çok olan insana, ihtiyar adama, uzun zamana, ibadete, zahmet ve yolculuğa, kestane görmek ve yemek mal ve hayırlı rızka, sıhhat ve esenliğe delalet eder. Genellikle iyiye yorulmaz. Rüyayı görenin ya da bir yakınının sağlık durumunun ciddi bir şekilde bozulacağına ve sıkıntıya yorumlanır. Genellikle iyiye yorulmaz. Rüyayı görenin ya da bir yakınının sağlık durumunun ciddi bir şekilde bozulacağına ve sıkıntıya yorumlanır. Mal, mülk, emlak, topraktır. Kestane satın alan kimse arsa veya tarla alır. Bazılarına göre; rüyada kestane görmek bir erkekten mal almaya ve bir rivayete göre de zahmetle elde edilecek mala delalet eder. Kestane yedigini görmek yabanci bir memleketten gelen bir malı almaya işarettir. Rüyada kestane ağacı görmek, mal mülk sahibi, zengin, fakat inatçi ve ancak hile ile yola gelir bir adamla yorumlanır. Bir başka rivayete göre de; rüyada kestane görmek, güçlük ve zahmetle kazanilan mala işarettir. Bazı tabirciler kestaneyi, salih kimseler, vücut sihhati ve uzun bir yolculuk ile de tabir etmislerdir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Kestane Görmek, Rüyada Kestane Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Kestane Görme ne anlama gelir, Rüyamda Kestane gördüm anlamı nedir, Kestane görmenin anlamı, rüyada Kestane görmenin tabiri, rüyada Kestane neye işaret eder, rüyamda Kestane görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.