Rüyada Kermes Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Kermes Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Kermes Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Kermes Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada bir kermese katildiginizi görmek kazancınizin çogalacagina, görmediginiz yerleri gezerek yeni arkadaşlar edineceginize delalet eder. Bazılarına göre; rüyada bir kermeste bulunduğunuzu görmek geçici bir hastalığa tutulacaginiza veya is hususunda çok kalabalik bir heyete hesap vereceginize işarettir. Rüyada daginik işlerinin toplandigini ve dünyalik elde ettiğini gören kimsenin, işi noksanlasir ve durumu bozulur. Rüyada dostunun kendisini ziyaret ettiğini ve bir araya geldigini gören kimse, sevinir. Rüyada böyle küçük bir toplantida bulunan, hafif bir hastalık geçirir. Toplantida başkanlik etmek, o yerde itibarinin arttigina işarettir. Bir başka rivayete göre de; rüyada halkın toplanti yerini görmek, hayır görmeye işarettir. Bazen bu rüya maden ve hazinelere işarettir. Bazen de rüya sahibine muhtelif vaadlerle gönderilecek rizka işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Kermes Görmek, Rüyada Kermes Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Kermes Görme ne anlama gelir, Rüyamda Kermes gördüm anlamı nedir, Kermes görmenin anlamı, rüyada Kermes görmenin tabiri, rüyada Kermes neye işaret eder, rüyamda Kermes görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.