Rüyada Kene Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Kene Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Kene Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Kene Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Aşağılık ve düşük karakterli düşmana, başkasının sırtından geçinen geçinen asalak kimseye delalet eder. Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, fit sokan ahbaptır. Rüyada kene görmek, arsiz, haysiyetsiz, yapiskan insanlarla yorumlanır. Kene hain, hasis bir düşmanla da yorumlanır. Rüyasında kene toplayip attigini gören, malını yemek isteyen birini yanindan uzaklastirir. Bir keneyi öldürdügünü gören, düşmanina üstün gelir. Bazılarına göre karnini haram ile dolduran bir adamdir. Çünkü kene, yalniz kan içerek yasar. Bir başka rivayete göre de; kene görmek, asaletsiz alçak düşmanlara işarettir. Rüyada kene görmek,kendi malından yiyen aile ve akrabasindan olan kimselerin üzüntü ve kederidir. Rüya sahibinin vücudunda bulunan kene; üzüntü, keder ve zarardir. Kene, akrabadan olan bir düşmana da işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Kene Görmek, Rüyada Kene Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Kene Görme ne anlama gelir, Rüyamda Kene gördüm anlamı nedir, Kene görmenin anlamı, rüyada Kene görmenin tabiri, rüyada Kene neye işaret eder, rüyamda Kene görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.