Rüyada Kaymak Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Kaymak Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Kaymak Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Kaymak Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Alınteriyle kazanılan malın faydalı ve bereketli sonucuna, bir vesileyle gelecek toplu mala yahut ana karnındaki çocuğa, kaymak bazen ucuzluk ve bolluğa, kar ve kazanca; arzu edilen şeylerin gerçekleşmesine, kaymak yemek, mukaddes beldeleri ziyaret etmeyye delalet eder. Rüyada beyaz kaymak yemek veya kaymak satın almak, gelecek rahatlığı ve mutluluğu işaret eder. Rüyada beyaz kaymak yemek veya kaymak satın almak, gelecek rahatlığı ve mutluluğu işaret eder. Yiyecek olarak kaymak, türlü söylentiye neden olacak paradır. Kişiyi rahatsız edecek demektir. Rüyada kaymak görmek, bebege delalet eder. Rüyada kaymak yedigini görmek, bol bir rizk ve berekete ve bazi yorumculara göre de Kabeyi ziyaret etmeye yorumlanır. Bir başka rivayete göre de; rüyada kaymak görmek, ana karnindaki çocuktur. Görülen kaymak taydasi çok, büyüyen ve lezzetli olan toplu mal ve ganimetten meydana gelecek riziktir. Bazı tabirciler, bir kimse rüyada kaymak yese Allah-u Teala o kimseye Beytül Mukaddesi ziyaret etmeyi nasip eder, dediler. Kaymak, ucuzluk, bolluk, kazanç, fayda ve uyaniklikta ugrattigi ve arzu ettiği şeyi kolaylikla elde etmeye işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Kaymak Görmek, Rüyada Kaymak Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Kaymak Görme ne anlama gelir, Rüyamda Kaymak gördüm anlamı nedir, Kaymak görmenin anlamı, rüyada Kaymak görmenin tabiri, rüyada Kaymak neye işaret eder, rüyamda Kaymak görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.