Rüyada Kandil Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Kandil Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Kandil Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Kandil Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada kandil görmek bilgiyle tabir olunur. Rü-yada yanan bir kandil görmek, hamile bir kadın için erkek çocuk doguracagina, hasta bir kadın için ölecegine işarettir. Hasta bir kişi rüyasında kandilinin söndügünü görünce ölür. Rüyasında yanan kandilin isigini artirmak için, onu düzelttigini görmek, hastasi varsa iyilesecegine; isigi az ve zayif bir kandil görmek, hamile bir kadın için bir kız çocuğu doguracagina delalet eder. İbn-i Sirine göre; yanan kandil görmek, gizli sirlarin meydana çıkması demektir. Rüyada kendi evinin çok isikli yandığını gör-mek o evde düzenli bir hayatin sürdügüne işarettir. Evinin kandi-linin isiksiz ve isli bir halde yandığını görmek, o evi idare eden kisi-nin iradesinin ve idaresinin zayif olduğuna delalet eder. Rüyada evindeki yanan kandilin söndügünü görmek, o evi yö-neten kimsenin işinin bozulduguna. bazi yorumculara göre de. Bu kişinin veya evde bulunanlardan birisinin ölümüne işarettir. Rüyasında üfleyerek bir kandili söndürdügünü görmek hak sahibi bir kişinin isini bozmaga çalistigina; gündüz bir kandille dolas-tigini görmek, dininin kuvvetli olduğuna; geceleyin elinde bir kan-dil olduğu halde, yürüdügünü görmek, ibadetine devam edecegine delalet eder. Rüyasında vücudundan isik çiktigini ve her tarafi aydinlattigini görmek, gizli bir sirrinin meydana çıkmasına delildir. Elindeki kandilin söndügünü görmek, memursa isinden atilacagina, tüccarsa zarar edecegine, hasta ise hastaliginin artacagina delalet eder. Rüyada kandili yandigi halde, isik vermedigini gör-mek, keder ve sıkıntıya işarettir. Bazı yorumcular kandili kadın, fItilini de çocukla tabir ederler. Kirmani’ye göre; rüyada kandil görmek, eğer siseden veya billurdan ve yaniyor ise ibadete ve dünya nimetlerine ve ahiret sevabina nail olmaya delalet eder. Yaniyor ise, bunun aksine yo-rumlanir. Rüya sahibi eğer evli degilse, zengin, dindar ve güzel bir kimse ile evlenir. Bir başka rivayete göre de; rüyada görülen minare kandili, oranin hizmetçisidir. Rüyada minarenin kandilinde görülen eksikligi ve fazlaligi, evin hizmetçisine nispet edilir. Bazen de minare zevceye işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Kandil Görmek, Rüyada Kandil Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Kandil Görme ne anlama gelir, Rüyamda Kandil gördüm anlamı nedir, Kandil görmenin anlamı, rüyada Kandil görmenin tabiri, rüyada Kandil neye işaret eder, rüyamda Kandil görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.