Rüyada Kanat Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Kanat Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Kanat Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Kanat Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Erkek evlada, rütbeye, mal ve elbiseye, kişiye ağırlık veren ve uçmak için gerekli rüzgarı bulamayan kanat işlenen günahların ağırlığına delalet eder. Rüyada kanat görmek iş ve aşk hayatında başarı kazanacaksınız demektir. Rüyada kanat görmek iş ve aşk hayatında başarı kazanacaksınız demektir. Rüyayı gören kişi erkek ise ani olarak sağlam olmayan bir aşk macerasına atılacak demektir. Kadın ise uzunca bir yol yapar veya kısmet alır. Huzur olarak da yorumlanır. Rüyada kanat görmek erkek evlatla yorumlanır. Rüyasında iki kanadi olduğunu görmek, iki erkek çocuğu olacağına delalet eder. Bir rivayete göre, kanat, elbise olarak da tabir edi-lir. Rüyada kanadinin olduğunu ve uçtugunu görmek, yolculuga çikmakla; kanadi olduğu halde uçamadigini görmek, hayırla yo-rumlanir. Iki kanat, mal ve iki çocuktur. Bu sebeple kanadinin ki-rildigini görmek, çocuklarinin hasta olmasına; kanadinin koptugunu görmek, çocuğunun ölümüne işarettir. Kanat ayni zamanda yolculuktur. Rüyasında kanadinin vücuduna ağır geldigini ve bu yüzden uçamadigini görmek, büyük bir günah işlediğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada kanat, erkek evlattir. Bundan dolayı iki kanadi olduğunu gören kimsenin iki erkek çocuğu dünyaya gelir. Kanat, elbisedir. Elbise de tabirde, maldır. Bazen de rütbeye işarettir. Rüyada kanadinin olduğunu ve bununla uçtugunu gören kimse, kuvvet ve kudretle yolculuk yapar. Kanadi olduğunu fakat uçmadigini görene bu rüya hayırlıdır, iki kanat, mal ve iki çocuktur. Bundan dolayı kanadinin kirildigini gören kimsenin çocuğu hasta olur. Kanadinin yerinden koparildigini görenin çocuğu ölür. Kanat, mal ve yolculuktur. Bazen de kanat, rüya sahibi için akrabalari tarafından gelecek aciya işarettir. Kanadinin kendisine agirlik verdiğini ve uçamaz hale geldigini gören kimsenin günah islemis olduğuna işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Kanat Görmek, Rüyada Kanat Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Kanat Görme ne anlama gelir, Rüyamda Kanat gördüm anlamı nedir, Kanat görmenin anlamı, rüyada Kanat görmenin tabiri, rüyada Kanat neye işaret eder, rüyamda Kanat görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.