Rüyada İstifa Etmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada İstifa Etmek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda İstifa Etmek Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada İstifa Etmek Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada bulunduğunuz bir isten istifa ederek ayrıldiginizi görmek, sansinizin açilacagina; işlerinizde büyük mikyasta bir düzelme görülecegine, rakipleriniz arasında gözle görülür derecede üstünlük saglayacaginiza; eğer halktan bi-ri iseniz, bulunduğunuz yerde saygin bir kimse olarak tanınacaginiza; ev kadıni iseniz, arkadaşlariniz arasında sevilip sayilacaginiza işarettir. Bir başka rivayete göre de; rüyada bir isten istifa etmek, işlerin düzelmesine ve başanya ulasmaya işaret eder. Bazen istifa yapilan bir hatadan dönülmeye, hak ve hakikati görmeye işaret eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada İstifa Etmek Görmek, Rüyada İstifa Etmek Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada İstifa Etmek Görme ne anlama gelir, Rüyamda İstifa Etmek gördüm anlamı nedir, İstifa Etmek görmenin anlamı, rüyada İstifa Etmek görmenin tabiri, rüyada İstifa Etmek neye işaret eder, rüyamda İstifa Etmek görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.