Rüyada Hayvanat bahçesi Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Hayvanat bahçesi Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Hayvanat bahçesi Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Hayvanat bahçesi Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada görülen hayvanat bahçesi, hayatla yorumlanır. Rüyanızda bir hayvanat bahçesinde olduğunuzu görmek, yaşadığıniz toplum içinde hayatinizi kazan-mak için yaptığınız mücadeleyi gösterir. Hayvanat bahçesinde gördügünüz her hayvanin, hayatta her birinin ayrı, ayrı yorumu vardır. Hayvanat bahçesinde gezerken kafesinde kurtulan vahsi bir hayvanin üzerinize saldirdigini görmek, düşmanlarınızin sizi alt etmek için firsat beklediklerine; kafes içinde bir takim may-munlarin demirlere tirmanarak çesitli maskaralik yaptiklarini görmek, hayatta arkadaşlarinizin veya ev halkınin sizden menfaatlenmek için yaptiklari bazi hareketlere ve konuşmalara işarettir. Kafesinde bir fil görmek, hükümete olan borcunuzu ödemeniz için size çagri yapilacagina; bir deve görmek, sabirli bir kişi olduğunuza delalet eder. Kafeslerinde bir çok güvercin görmek, sevi-necek bir haber alacaginiza; tavsan görmek acele bir yere çagirilacaginiza delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada hayvanat bahçesinde, görülen hayvanlar için, kitabin başindaki fihriste hakiniz.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Hayvanat bahçesi Görmek, Rüyada Hayvanat bahçesi Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Hayvanat bahçesi Görme ne anlama gelir, Rüyamda Hayvanat bahçesi gördüm anlamı nedir, Hayvanat bahçesi görmenin anlamı, rüyada Hayvanat bahçesi görmenin tabiri, rüyada Hayvanat bahçesi neye işaret eder, rüyamda Hayvanat bahçesi görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.