Rüyada Hayvan Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Hayvan Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Hayvan Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Hayvan Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Hangi hayvanı gördünüz ise, o maddeye bakınız. (Mesela Keçi, teke, tavuk, at vs. )Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir. Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir. Rüya görülen hayvanın anlamına göre yorumlanır. Rüyada aslan, kaplan, ayi gibi yirtici vahsi hayvan görmek, etrafinin düşmanlarla sarili olduğuna, bunlardan çekinmegi ve korunmasi gerektirme işarettir. Rüyasında her hangi bir vahsi hayvana binip istediği gibi yönettiğini görmek, günahtan kurtulacagina işarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düşer. Vahsi hayvanlardan birinin evine girdiğini gören, seriata uymayan bir kimse ile ahbaplik eder. Eğer giren hayvan avlanmis ise, mal ve ganimet ile yorumlanır. Kendisine avlanilmis bir hayvan gönderildigini gören, zahmet çekmeden para kazanir. Vahsi bir hayvani kestigini gören, yabanci biriyle gayri mesru iliskide bulunur. Vahsi bir hayvani olduğunu gören, hayırsiz adamlarda dost olur. Vahsi hayvanlardan birinin kendisini çignedigini gören ihanete ugrar. Vahsi hayvan derisi, tüyü, tirnagi, eti, kemigi, boynuzu ve diğer parçalari mal ile, eti yenilen hayvan ise helal ve yenilmez hayvan ise haram mal ile yorumlanır. Vahsi bir hayvani avladigini görmek, eline mal ve ganimet geçmege; elinden avini kaçirdigini görmek, bir şey elde edememege; vahsi bir hayvana yem veya su verdiğini görmek, cahil adamlara hizmet edecegine; vahsi hayvanlardan birinin kendisine alistigini görmek, hayır ve menfaate; ehli hayvanlardan birinin vahsi olduğunu görmek serre delalet eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Hayvan Görmek, Rüyada Hayvan Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Hayvan Görme ne anlama gelir, Rüyamda Hayvan gördüm anlamı nedir, Hayvan görmenin anlamı, rüyada Hayvan görmenin tabiri, rüyada Hayvan neye işaret eder, rüyamda Hayvan görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.