Rüyada Hayır İşlemek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Hayır İşlemek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Hayır İşlemek Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Hayır İşlemek Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada hayır islemek hayırlıdır. Rüyanızda hayır için bir çok çocuğu sünnet ettirdiginizi veya onlari götürüp baştan asağıya kadar elbise ve saire ile giydirdiginizi gör-mek, dünya ve ahirette bütün işlerinizin yolunda gidecegine ve Al-lahin (C. C) rızasıni elde etmis olduğunuza işarettir. Hayir için bir çesme veya bir sebil yaptirdiginizi görmek, dünyadaki işlerinizin düzelip yoluna girecegine, bir küp içine koydugunuz sudan hayrat için bardak, bardak dagittiginizi görmek, Allahin rızasıni tahsil edip ahiretinizi kazandiginiza delalet eder. Hayir için bir kurban keserek etlerini fakirlere dagittiginizi görmek, akraba ve arka-daslariniz yaninda hayırla anilacaginiza, günahlarınizin affina işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Hayır İşlemek Görmek, Rüyada Hayır İşlemek Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Hayır İşlemek Görme ne anlama gelir, Rüyamda Hayır İşlemek gördüm anlamı nedir, Hayır İşlemek görmenin anlamı, rüyada Hayır İşlemek görmenin tabiri, rüyada Hayır İşlemek neye işaret eder, rüyamda Hayır İşlemek görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.