Rüyada Hamal Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Hamal Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Hamal Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Hamal Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Sıkıntı ve kedere, eziyetlere katlanmaya, yumuşak huylu sabırlı kemselere delalet eder. Kişinin sorumluluklarından kurtulacağına işaret eder. Sabır, çalışma, sebat sayesinde kişi istediğini elde eder. Rüyada hamal görmek, hatiri sayilir bir kişi ola-rak tabir olunur. Hamal olup yükünün hafif olduğunu görmek, hayır ve menfaate, yükünün ağır olması günahlarınin çokluguna, başkası için parasi ile yük tasidigini görmek, kedere, para alma-dan yük tasidigini görmek halka yardıma delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada ağır bir yük yüklendigini gören kimse yükün agirligi nisbetinde üzüntü ve kedere girer. Rüyada hamal görmek, halkın eziyetine tahammül eden ve halkın ihtiyaç gören kimseye işaret eder. Hamal sıkıntı ve keder ve yumusak huylu bir kimsedir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Hamal Görmek, Rüyada Hamal Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Hamal Görme ne anlama gelir, Rüyamda Hamal gördüm anlamı nedir, Hamal görmenin anlamı, rüyada Hamal görmenin tabiri, rüyada Hamal neye işaret eder, rüyamda Hamal görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.