Rüyada Gem Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Gem Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Gem Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Gem Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

İşte tedbirli olmaya, malın zekatına ve malı durumla ilgilenen kimseye, gem vurulmuş eyerli ata binmek ehil olanlar için yöneticiliğe, dierleri için işi sevk ve idarede başarılı olmaya, atın geminin yere düşmesi işlerin bozulmasına, kendi ağzına gem vuruulmuş görmek gereksiz sözlerden kaçınmaya ya da sözüne itibar edilmemeye delalet eder. Rüyada gem görmek, meslek sahibi için tedbirli olmaga ve malca kuvvete işaret eder. Rüyada semer vurulan ata gem ile bindiğini gören kimse, bir vilayete vali olur. Gem ve gögüslügün bezeksiz olması, o kimsenin mütevazi ve içinin dışından hayırlı olmasına işaret eder. Rüyada kendi agzina gem vuruldugunu gören kimse, boş şeylerden dilini muhafaza eder ve kendisini selamette tutar. Eğer bu rüyayı görenin diğer bir kimse ile mahkemesi varsa, getirdigi deliller bosa gider. Bir kimse rüyada atınin geminin kesildigini görse, o kimsenin atma bakan seyisi ölür. Gem, atın işaret ettiği kimsenin namusuna, bazen de onun malını muhafaza eden zekatina işaret eder. Rüyada kendi atınin geminin düstügünü veya dinden gittigint gören kimsenin, işleri perisan olur ve durumu bozulur. Ya da izzet ve namustan yoksun bir kadın onun nikahi altinda bulunur. Bir kimse rüyada kendisine gem vuruldugunu görse, günah islemekten menedilir. Bazen de bu rüya oruç tutmaga işaret eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Gem Görmek, Rüyada Gem Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Gem Görme ne anlama gelir, Rüyamda Gem gördüm anlamı nedir, Gem görmenin anlamı, rüyada Gem görmenin tabiri, rüyada Gem neye işaret eder, rüyamda Gem görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.