Rüyada Elbise Askısı Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Elbise Askısı Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Elbise Askısı Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Elbise Askısı Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada elbise askısı görmek, bekar kızlar için “kısmet”, delikanlılar için ise sıkıntı şeklinde yorumlanır. Rüyada elbise askısı görmek, bekar kızlar için “kısmet”, delikanlılar için. ise. sıkıntı. olarak. yorulur. Rüyada elbise askisi görmek, bekar ise, evlenecegine, evli ve çocuklari varsa, çocuklarindan birisinin evlenecegine, çocuklari yoksa, evine bir yabanci misafir gelecegine ve-ya akrabalarindan birinin evlenecegine delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada elbise askisi görmek, bekar ise, evlenecegine, evli ve çocuklari varsa, çocuklarindan birisinin evlenecegine, çocuklari yoksa, evlne misafir gelecegine işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Elbise Askısı Görmek, Rüyada Elbise Askısı Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Elbise Askısı Görme ne anlama gelir, Rüyamda Elbise Askısı gördüm anlamı nedir, Elbise Askısı görmenin anlamı, rüyada Elbise Askısı görmenin tabiri, rüyada Elbise Askısı neye işaret eder, rüyamda Elbise Askısı görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.