Rüyada El Bağlamak Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada El Bağlamak Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda El Bağlamak Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada El Bağlamak Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada el bağlamak hayır ile yorum-lanmaz. Rüyada parmaklarini birbirine geçirmek suretiyle el bag-ladigini görmek, hayır degildir. Bazı yorumculara göre; parmakla-rini birbirine geçirerek el bağladığını görmek, insani zor duruma sokar. ibni Sirin’e göre; rüyasında ne suretle olursa olsun el bağladığını gören kendi kismetini baglar. El bağlamak, darlik ve zorlu-ga delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada el bağladığını görmek, hayra işaret degildir. Böyle bir rüya, gören için darlik ve meşakkata işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada El Bağlamak Görmek, Rüyada El Bağlamak Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada El Bağlamak Görme ne anlama gelir, Rüyamda El Bağlamak gördüm anlamı nedir, El Bağlamak görmenin anlamı, rüyada El Bağlamak görmenin tabiri, rüyada El Bağlamak neye işaret eder, rüyamda El Bağlamak görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.