Rüyada Demir Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Demir Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Demir Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Demir Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Güç ve kuvvete, mal ve mülke; demirre istediği şekli kolaylıkla vermek zorlukların üstesinden gelmeye, demiri dişiyle çiğnemek zorlu bir topluluğa zarar vermeye, demiri ekmeğe katık yapıp yemek her halükarda başarıya, kurtuluşa ve zafer bulmaya, demiri eeritmek halkın diline düşmeye, demirden mamül eşya menfaate, demir yığını bir kadından arzu ettiği şeye nail olmaya delalet ederRüyada demir görmek, hayatınızda çabucak çözülmesi gereken önemli bir konuya dikkatinizi çekmek içindir. Demir, sıkıntının işaretidir. Beklenmedik bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Demirden yapılmış eşya almak, güçlenmek, yenilmeyecek duruma gelmek demektir. Rüyada demir görmek, bir kimse tarafından horlanacaginiza; kivrilmis demir görmek, sevdiğiniz bir kimse ile darilacaginiza; islenmis demir görmek, istediğiniz her şeyi elde edeceginize; demirden yapılmış aletler görmek, genellikle güvenlik olarak yorumlanır. Bir başka rivayete göre de; rüyada görülen demir, onu elinde bulunduran için mal ve kuvvettir. Demiri aldığını gören kimse için de zayifliktan ve acizlikten sonra yine kuvvettir. Demir yedigim gören kimse her yerde kurtulus ve zafere erer. Demiri ekmekle beraber yedigini gören kimse, geçimi için halka uyar, minnet ve güçlük altina girer. Demiri, disiyle çignedigini gören kimse kuvvetli bir mlllete zarar verir. Rüyada bir yere biriktirilmis demir gören kimse dünya eşyasından hayra ve bir kadından arzu ettiği şeye erişir. Kendisi için demirin yumusadigini gören kimse rizik ve genislige işarettir. Demir erittigini gören kimse, kendisiyle övünebilecegi bir is görür. Demir erittigini gören kimse, halkın diline düşer ve insanlar onun dedikodu sunu yaparlar. Rüyada demirden yapilar şey insanlar için menfaat ve kuvvettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Demir Görmek, Rüyada Demir Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Demir Görme ne anlama gelir, Rüyamda Demir gördüm anlamı nedir, Demir görmenin anlamı, rüyada Demir görmenin tabiri, rüyada Demir neye işaret eder, rüyamda Demir görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.