Rüyada Çuvaldız Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Çuvaldız Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Çuvaldız Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Çuvaldız Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Çuvaldız evin hanımına, ona ip geçirmek eşin hamile kalıp çocuk doğurmasına; doğumun söz konuşu olmadığı hallerde yolculuk yapmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; ığne. )Eşinizin hamile kalmasına ve kız çocuğu sahibi olacağınıza yorumlanır. Eşinizin hamile kalmasına ve kız çocuğu sahibi olacağınıza yorumlanır. Güç, güvendir. Rüyada görülen çuvaldiz, halkın işlerini düzelten ve halk arasında sevgi olusturmaya çalisan bir kimse ile ,tabir olunur. Rüyada çuvaldiz görmek, aci sözlerle tabir edilir. Rüyasında bir çuvaldizla her hangi bir şeyi diktigini görenin, gereksiz hareketleri ile aci ve asiri sözlerle etrafindakileri kirmakta ve incitmekte olduğuna delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada çuvaldiz görmek, hanima işarettir. Bir kimse rüyada kendi elinde çuvaldiz bulunduğunu görse, onun haniminin hamile olmasına ve kız çocuğu dogurmasina işarettir. Eğer hanimi hamile degilse, o kimse yolculuk yapar. Çuvaldız evin hanımına, ona ip geçirmek eşin hamile kalıp çocuk doğurmasına; doğumun söz konuşu olmadığı hallerde yolculuk yapmaya delalet eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Çuvaldız Görmek, Rüyada Çuvaldız Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Çuvaldız Görme ne anlama gelir, Rüyamda Çuvaldız gördüm anlamı nedir, Çuvaldız görmenin anlamı, rüyada Çuvaldız görmenin tabiri, rüyada Çuvaldız neye işaret eder, rüyamda Çuvaldız görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

One thought on “Rüyada Çuvaldız Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

  • 05 Mayıs 2012 tarihinde, saat 19:59
    Permalink

    teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.