Rüyada Çiftlik Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Çiftlik Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Çiftlik Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Çiftlik Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Ekim yapılan çiftlik verimli iş ve sanata, çalışmakla ulaşılacak rahatlığa, çiftlik rızık ve geçime, uygun hanıma, sabırlı kocaya, çiftlik bazen gaflete, ilim öğrenmeden cahilce yaşamaya, çiftlik evi kafa ve gönül rahatlığına, yalnızlığı tercin eden insaana; insanlara yük olmayan ve onlarla arasına mesafe koyan kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; tarla. )Elinize para geçecek demektir. Bolluğun ve bereketin işaretidir. Elinize para geçecek demektir. Bolluğun ve bereketin işaretidir. Çiftlik, bolluğun ve bereketin işaretidir. Rüyada çiftlik gördüyseniz, elinize para geçecek demektir. Rüyada çiftlik, başarılı çalışmanın sonucu gelecek büyük kısmet olarak yorumlanır. Çiftlik bakımlıysa kişi alacağı kısmete sevinir. Rüyada çiftlik görmek evlenmekle yorumlanır. Rüyasında bir çiftlikte olduğunu ve hayvanlara baktigini görmek, bekar ise yakında evlenecegine, evli ise çocuğu olacağına işarettir. Bir çiftçi ile konuştugunu görmek, önemli bir isini çözmek için birisinden fikir alacagina, bir çiftlikte harman yerinde olduğunu gör-mek, çocuklarinin mürüvvetini görecegine, çiftlikte ekin ektiğini görmek, para kazanmak için bir yatirim yapacagina , çiftlikte bir ata bindiğini görmek, siddetle istediği bir arzusunun yerine gelecegine delalet eder. Bazı tabircilere göre: Çiftlik görmek, dünya nimetleri ile yo-rumlanir. Rüyanızda bir çiftlikte olduğunuzu ve atla çiftlik bina-larini dolastiginizi görmek, yapmayi tasarladiginiz önemli bir is için incelemelerde bulunacaginiza işarettir. Bir çiftlik binasinda çiftlik kahyasi ile konuştugunuzu görmek, isinize bir yardımci al-mayi düsündügünüze veya evinize bir hizmetçi almak istediğinize yorumlanır. Bir çiftlikte traktör, saban ve benzeri ziraat isinde kullanilan alet ve araçlar görmek, is yerinize veya evinize buzdola-bi, çamasir veya bulasik makinesi gibi ev araçlari almak istediği-nize işarettir. Bir çiftlikte harman yerinde bugday demetlerinin harman edildiğini görmek, bu yil kazancınin bol ve bereketli olacağına de-lildir. ürünlerin çuvallarla ambarlara tasindigini görmek, memur veya işçi ise ücretinin artacagina, tüccarsa kazancınin fazlalasa-cagina delalet eder. Bir çiftlik almak için sahibi ile pazarlik yaptığınızi görmeniz isinizi büyüteceginize, memur iseniz terfi edeceginize, Ögrenci iseniz sinifinizi geçeceginize veya mezun olacaginiza ve kadın iseniz çocuğunuz olacağına, bekarsaniz evleneceginiz yorumlanır. Ekim yapılan çiftlik verimli iş ve sanata, çalışmakla ulaşılacak rahatlığa, çiftlik rızık ve geçime, uygun hanıma, sabırlı kocaya, çiftlik bazen gaflete, ilim öğrenmeden cahilce yaşamaya, çiftlik evi kafa ve gönül rahatlığına, yalnızlığı tercin eden insaana; insanlara yük olmayan ve onlarla arasına mesafe koyan kimseye delalet eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Çiftlik Görmek, Rüyada Çiftlik Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Çiftlik Görme ne anlama gelir, Rüyamda Çiftlik gördüm anlamı nedir, Çiftlik görmenin anlamı, rüyada Çiftlik görmenin tabiri, rüyada Çiftlik neye işaret eder, rüyamda Çiftlik görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.