Rüyada Çarpılmak Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Çarpılmak Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Çarpılmak Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Çarpılmak Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Ağız ve yüz yapısının çarpık olduğunu görmek dinde bidat çıkarmaya, fesatçılık yapmaya ve bunların sonucu azap görmeye delalet eder. Kötü giden iş yaşamınızın birden bire düzeleceğine işarettir. Kötü giden iş yaşamınızın birden bire düzeleceğine işarettir. Rüyada çarpilmak hayra yorumlanmaz, rüyasında birden bire çarpilip, elinin, yüzünün biçimsiz bir duruma girdiğini görmek, işlerinin alt üst olacağına bütün düzeninin bozulacagina işarettir. Bazılarına göre; rüyada çarpilip sarsak yürüdügünüzü görmek, iyilige yorumlanır; işlerinizin yolunda gidecegine, hastaniz varsa iyilesecegine, borcunuz varsa, ödeyeceginize işarettir. Ancak bir adaginiz varsa borcunuzu yerine getirmeniz gerekmektedir. Bir başka rivayete göre de; rüyada çarpilmak, dini açidan bozulmaya işarettir. Rüyada çarpildigini gören kimse, takvayi temelinden bozar, veya O kimse bidata girer ve ona azap iner.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Çarpılmak Görmek, Rüyada Çarpılmak Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Çarpılmak Görme ne anlama gelir, Rüyamda Çarpılmak gördüm anlamı nedir, Çarpılmak görmenin anlamı, rüyada Çarpılmak görmenin tabiri, rüyada Çarpılmak neye işaret eder, rüyamda Çarpılmak görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.