Rüyada Battaniye Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Battaniye Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Battaniye Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Battaniye Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada temiz battaniye veya yorgan görmek, işlerinizin yoluna gireceğini, sıhhatinizin iyi olacağına işarettir. Kirli yorgan veya battaniye çevrenizde sizi çekemiyenler var demektir. Yırtık battaniye veya yorgan, bilmeden yerine getiremediğiniz bir sözünüzden dolayı bir sevdiğinize çok zarar geleceğine işarettir. Rüyada temiz battaniye veya yorgan görmek, işlerinizin yoluna gireceğini, sağlığınızın iyi olacağı anlamına gelir. Battaniye veya yorgan kirli ise, çevrenizde sizi kıskananlar var demektir. Yırtık battaniye veya yorgan görmek, farkında olmadan yerine getiremediğiniz bir sözünüzden dolayı bir yakınınıza zarar geleceğine işarettir. Kışın üzerine güzel renkli bir battaniye örten kişi iyi bir mevkiye gelir. Yazın üzerine battaniye örten kişi para yüzünden sıkıntı çeker. Battaniye sermek yol yapılacağına, battaniyeyi silkelemek ise işlerin kolaylıkla sonuçlanacağına işaret eder. Temiz bir battaniye, talihe, birisinin size güler yüz gösterecegine, işlerinizin yolunda gidecegine; kirli batta-niye kötü arkadaşlarin size gerek is hayatinda, gerek sosyal çevre-lerde üzüntü verecegine delildir. Yirtik battaniye ise, unutarak yerine getirmediginiz bir vaadin, kendisini kesinlikle incitmek is-temediginiz birinin hayatini perisan edecegini gösterir. İbn-i Kesire göre; rüyada battaniye görmek hayırlıdır. Bat-taniye ile sarilip yattigini görmek dinine sadakatini ve Cenabi Hakkin (CC) rızasıni kazandigini, battaniyeyi uyuyan birinin üzerine örttügünü görmek, o kisiyi himayesi altina aldigina; çarsi-dan battaniye satın aldığını görmek, bir çok dost edinecegine ve onlardan menfaat görecegine işarettir. Bir başka rivayete göre de; rüyada battaniye görmek, rüya sahibinin ntsanlanacagina veya evlenecegine işaret eder. Rüya sahibi evli ise hayırlı bir ise kavusacağına işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Battaniye Görmek, Rüyada Battaniye Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Battaniye Görme ne anlama gelir, Rüyamda Battaniye gördüm anlamı nedir, Battaniye görmenin anlamı, rüyada Battaniye görmenin tabiri, rüyada Battaniye neye işaret eder, rüyamda Battaniye görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.