Rüyada Baş Ağrısı Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Baş Ağrısı Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Baş Ağrısı Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Baş Ağrısı Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Kişinin tövbe idip hayırlı amel işlemesine; evin, bölgenin ya da devlet yöneticisinin canını sıkacak bir durumun meydana gelmesine delalet eder. Birine yaranmaya çalışmak veya yalancı şahitlik yapmaktır. Birine yaranmaya çalışmak veya yalancı şahitlik yapmaktır. Rüyada başinin agndigim gören kimsenin tevbe ve istiğfar edecegi a ne veya sadaka verecegine yahut hayırlı bir amelde bulunacaSina ve yap l makta olduğu günahlardan tevbe edecegine işaret eder. Bas agnsi, başin, rüyada işaret ettiği amire gelecek bir sıkıntıya işaret eder. Bazı tabirciler de, tevbesi icap eden bir günahtir, dediler.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Baş Ağrısı Görmek, Rüyada Baş Ağrısı Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Baş Ağrısı Görme ne anlama gelir, Rüyamda Baş Ağrısı gördüm anlamı nedir, Baş Ağrısı görmenin anlamı, rüyada Baş Ağrısı görmenin tabiri, rüyada Baş Ağrısı neye işaret eder, rüyamda Baş Ağrısı görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.