Rüyada Alkış Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Alkış Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Alkış Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Alkış Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Birini alkışlamak ya da başkaları tarafından alkışlanmak şamata çıkarmaya, özentiyi aklın ve geleneğin önüne çıkarmaya delalet eder. Rüyada alkışlanmak, yakında çok yükseleceğiniz anlamına gelir. Başarının sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Fazla kibir, başarısız olmanıza yol açabilir. Rüyasında birini alkışlayan kimse sözünü tutmalıdır, aksi halde tatsızlık ve kavga olur. Rüyasında kendisinin alkışlandığını gören kimse ise verilen öğütleri tutmalıdır. Rüyada alkis görmek, boş ve hak edilmemis bir gurura işarettir. Bir başka rivayete göre de; rüyada alkis sesi isiten kimsenin dalkavukluk ve gösteris yapacagina işaret eder. Yakında çok yükseleceksiniz. Fakat başarınızın sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Fazla kibir başarısız olmanıza sebep olabilir. Yakında çok yükseleceksiniz. Fakat başarınızın sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Fazla kibir başarısız olmanıza sebep olabilir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Alkış Ettiğini Görmek, Rüyada Alkış edildiğini Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Alkış Görme ne anlama gelir, Rüyamda Alkış gördüm anlamı nedir, Alkış görmenin anlamı, rüyada Alkış görmenin tabiri, rüyada Alkış neye işaret eder, rüyamda Alkış görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.