Rüyada Ahçı Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Ahçı Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Ahçı Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Ahçı Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada ahçi görmek, sevince işaret eder. Lokanta ahçisini görmek, faydali bir isle meşgul olmaya işaret eder. Gemi ve tren gibi yolcu tasiyan vasitalarin ahçisini görmek, bir yerden diğer bir yere geçmeye veya bir halden diğer bir hale intikal etmeye işaret eder. Evlenmek isteyen kimseler için rüyada ahçiyi görmek, hayra işarettir. Hasta bir kimsenin ahçiyi görmesi iyi degildir. Rüyada ahçı görmek, yararlı ve kazançlı işlerle uğraşacağınıza, bolluk ve refaha, kazan başında yemek yapan bir ahçı görmek, evlenmek isteyenler için kısmete, hastalar için kötüye, ahçıyı evde görmek, daha ferah ve geniş bir eve taşınılacağına işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Ahçı Görmek, Rüyada Ahçı Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Ahçı Görme ne anlama gelir, Rüyamda Ahçı gördüm anlamı nedir, Ahçı görmenin anlamı, rüyada Ahçı görmenin tabiri, rüyada Ahçı neye işaret eder, rüyamda Ahçı görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.